



3 108 ₴
Шліфмашина кутова мережева BLACK+DECKER, 900 Вт, d=125 мм, 12000 об/хв, вага 1.8 кг
• Ідеально підходить для зняття іржі, зрізання болтів і ремонтних робіт.
• Розчеплювач нульової напруги запобігає випадковий запуск інструменту в заблокованому стані.
• Для запуску двигуна потрібно повернути перемикач у вихідне положення.
• Плавний пуск знижує мимовільний рух шліфувальної машини під час запуску двигуна, посилюючи контроль над операцією.
• Двигун 900 Вт забезпечує ідеальне співвідношення потужності, ваги та розміру.
• Трипозиційна бічна рукоятка забезпечує додатковий контроль і безпеку.
• Блокування шпинделя для швидкої і легкої зміни насадок.
• Блокування пускового вимикача для більшої зручності і надійності.
• 125 мм диск для виконання робіт в обмеженому просторі.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантія | 2 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Джерело живлення | мережевий |
| Комплектація | Кутова шліфмашина — 1 шт. Комплект фланців — 1 шт. Спецключ — 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання обертів | Немає |
| Частота обертання | 12000 об/хв |