Шліфмашина вібраційна BLACK+DECKER BDCDS12N
• Компактна конструкція забезпечує зручну роботу.
• Підошва Velcro System (″липучка″) для легкої заміни оснащення.
• Ергономічна м’яка ручка зменшує вібрації і підвищує комфортність роботи.
• Зручність для користувача: можливість підключення адаптера для видалення пилу для чистої робочої поверхні.
• Шліфування близько в важкодоступних місцях.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 2.8 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою, |
| Плавний пуск | Да |