Шліфмашина вібраційна BLACK+DECKER BDCDS18N
• Краща в класі продуктивність і ергономіка для чудових результатів.
• 1 міліметрова амплітуда в поєднанні з 12 000 об/хв для більш швидкого видалення задирок.
• Компактний дизайн і краща ергономіка.
• Пилозбірник з більш тонкою сіткою для поліпшення потоку повітря і пилу.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 1 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою, |
| Плавний пуск | Да |
| Розмір підошви | 110 мм |