



4 296 ₴
Відправка з 06 квітня 2026Шліфмашина вібраційна BLACK+DECKER KA274EKA
• Підходить до всіх основних шліфувальних робіт.
• Надійна безключева система кріплення шліфувального паперу.
• Пилозбірник для збереження чистоти.
• Ергономічна передня рукоятка гарантує кращий контроль над робочим процесом і максимальну безпеку.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 310 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Валіза — 1 шт., Пилозбірник — 1 шт. Шліфувальний папір — 10 шт. |
| Плавний пуск | Да |