3 962 ₴
Відправка з 06 квітня 2026Шліфмашина вібраційна BLACK+DECKER KA320EKA
• Контейнер для збору відходів зберігає чистоту в приміщенні, запобігає вдихання деревного пилу оператором.
• Підошва інтенсивно здійснює коливальні рухи, делікатно впливає на оброблювані вироби.
• Регульована швидкість для більшого контролю при шліфуванні.
• Шліфувальна машинка ідеально підходить для всіх шліфувальних операцій.
• Ергономічна передня ручка для більшої зручності використання.
• Ідеально підходить для використання на вертикальних поверхнях.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 2.52 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пилозбірник — 1 шт., Валіза — 1 шт. Аксесуари |
| Плавний пуск | Да |