Шліфмашина вібраційна BLACK+DECKER KA330E
• Шліфмашина з системою DUOSAND інноваційної технології (подвійна фільтрація), що забезпечує на 70% більше діапазон відсмоктування пилу і збільшує швидкість роботи.
• ″Чиста″ система всмоктування для ефективного збору відходів.
• Швидкість: менше пилу означає менше прибирання після роботи.
• Потужний 270 Вт мотор призначений для виконання всіх шліфувальних робіт.
• Прозорий пилозбірник - забезпечує надзвичайно ефективний збір пилу під час шліфування та дозволяє швидко простежити його заповнення.
• Легко вийняти і прикріпити мішок - легке спорожнення.
• Кріплення наждачного паперу на липучці або затискачах - швидка підготовка до роботи.
• Ергономічні ручки дозволяють комфортно працювати.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Шліфмашина вібраційна — 1 шт., Аркуші шліфувальні — 2 шт. |