Black+Decker KA330EKA - це вібраційна шліфмашина, яка ідеально підходить для шліфування деревини, металу та інших матеріалів. Вона має потужний двигун, систему DUOSAND для ефективного видалення пилу та зручну конструкцію.
Особливості:
Переваги:
Застосування:
Технічні характеристики:
Black+Decker KA330EKA - це чудовий вибір для тих, хто шукає потужну, зручну та ефективну шліфмашину.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Шліфмашина вібраційна — 1 шт., Аркуші шліфувальні — 5 шт. Валіза — 1 шт. |