Шліфмашина вібраційна BLACK+DECKER KA450
• Пило захист, зменшення висоти корпусу, прогумовані накладки, кабель живлення 2.0 м.
• Кріплення шліфпаперу універсальне: Quick-fit і притискні кліпси.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 1.6 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Шліфпапір — 1 аркуш, Пилозбірник — 1 шт. |
| Плавний пуск | Немає |