Напилок електричний BLACK+DECKER KA900E
Широкий вибір професійних інструментів Інтернет-магазин ЕСКО займається продажами інструментів, техніки і аксесуарів. Тут Ви зможете вибрати той інструмент, який ідеально підійде для Ваших потреб. Для підпилювання різних поверхонь, додання їм необхідної ступеня шорсткості і потрібної форми служать напилки. Фахівці використовують в роботі електричні пристрої, які відрізняються більшою продуктивністю, а також вимагають менше зусиль. Інструмент для справжнього професіонала Найбільшим світовим виробником електричних інструментів та обладнання є BLACK+DECKER. Це американська фірма, продукція якого відрізняється високою якістю і популярна в багатьох країнах. Серед асортименту електроінструментів BLACK+DECKER є і напилки. Для побутових потреб ідеально підійде електричний напилок BLACK+DECKER KA900E. Це легкий і компактний інструмент, який можливо використовувати навіть у важкодоступних місцях. Незважаючи на невеликі розміри, модель BLACK+DECKER KA900E дивно надійна і ергономічна. Система обладнана плавним пуском і регулюванням швидкості, що сприяє повному контролю під час робіт з електричним напилком. Стрічкова шліфувальна машина з полотном завширшки 13 мм допоможе зробити обробку і контурне шліфування вироби. Модель обладнана потужним і ефективним двигуном на-350 Вт. Система управління шліфувальною стрічкою робить напилок легким в управлінні. Ви зможете повністю контролювати процес роботи і убезпечити стрічку від зісковзування з роликів. Крім інших переваг, електричний напилок BLACK+DECKER KA900E оснащений зручною рукояткою і системою підтримки чистоти в робочій зоні. Це інструмент для справжніх професіоналів своєї справи! Вигідна та безпечна покупка Купуючи електричний напилок BLACK+DECKER KA900E в інтернет-магазині ЕСКО, Ви можете не переживати про якість товару. У нас представлені тільки оригінальні моделі від провідних світових брендів. Кожен товар перед відправкою обов’язково проходить перевірку на справність. Отримати електричний напилок разом з гарантійним талоном на 2 роки Ви зможете в стислі терміни в найближчому відділенні Нової пошти або Нічного експреса. Робіть покупки правильно в інтернет-магазині ЕСКО!
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна швидкість стрічки | 1600 м/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пряма насадка 13 мм — 1 шт., Шліфувальні стрічки — 3 шт. |
| Плавний пуск | Да |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | True |