Напилок електричний BLACK+DECKER KA902EK
• 13 мм шліфувальне полотно ідеально підходить для контурного шліфування та оздоблення.
• Регулювання швидкості для оптимального контролю при обробці різних матеріалів.
• Потужний 400 Вт двигун для більшої продуктивності.
• Функція Cyclonic для швидкого і ефективного збору пилу.
• Зручна рукоятка обеспечівет прекрасну ергономіку, навіть при роботі в друднодоступних місцях.
• Додаткові насадки для більш широкого спектру застосування.
• Система регулювання натягу і положення стрічки.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна швидкість стрічки | 1600 м/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Вигнута насадка 13 мм — 1 шт., Шліфувальні стрічки — 3 шт. Прямолінійна насадка 13 мм — 1. Прямолінійна насадка — 6 мм. 9 різних шліфувальних. Пластиковий кейс |
| Плавний пуск | Немає |