

3 686 ₴
Шліфувальна машина ексцентрикова мережева BLACK+DECKER KA199
• Вискокачественная фінішна обробка, відсутність ″завалів″ при точному шліфуванні, універсальна рукоятка, низька вібрація завдяки зменшеній геометрії корпусу, інноваційне розташування пускової клавіші.
• Оновлений дизайн.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 3 мм |
| Вага | 1.31 кг |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Комплектація | Шліфувальний папір — 1 шт., Пилозбірник — 1 шт. |
| Розмір підошви | 125 мм |
| Регулювання обертів | Да |
| Частота обертання | 14000 об/хв |