Щітка парова BLACK+DECKER FSM13E1
• Зручність користування і висока маневреність під час прибирання забезпечується завдяки паровій платформі з можливістю повороту на 180°.
• Висока потужність парогенератора в 1.3 кВт забезпечує швидку готовність до роботи вже через 30 сек після ввімкнення пристрою.
• Резервуар для води, об’ємом 380 мл, забезпечує безперервну роботу пристрою до 11 хв.
• Висока температура пари (більш ніж 110°С) забезпечить гігієнічне прибирання зі знищенням 99.9% бактерій і мікробів без застосування шкідливих хімічних засобів для чищення.
• Все прибирання відбувається завдяки воді та високій температурі.
• Вбудований резервуар для води, що оснащений внутрішнім фільтром, оберігає від потрапляння разом з водою небажаного сміття всередину нагрівального елементу.
• Система намотування кабелю на корпус щітки забезпечує максимальну зручність в експлуатації.
• Корпус парової щітки легко розбирається на частини: парогенератор, платформу для чищення підлоги та ручку. Така конструкція дозволяє легко зберігати або транспортувати пароочисник.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Мікрофібра прямокутна — 1 шт. |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Подача пара | автоматична |
| Цикл роботи | 11 хв |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |