


9 019 ₴
Щітка парова та пароочисник 7 в 1 BLACK+DECKER FSMH1321
• Багатофункціональна система 7-в-1: парова щітка для прибирання підлогових покриттів і знімний компактний пароочищувач.
• Висока потужність парогенератора в 1.6 кВт забезпечує швидку готовність до роботи вже через 15 сек після включення.
• Резервуар для води (500 мл) забезпечує безперервну роботу до 20 хв, а вбудована система проти утворення накипу збільшить термін експлуатації парової щітки.
• Висока температура виробленої пари (більш ніж 110°С) і великий її об’єм (до 50 г/хв) забезпечить гігієнічне прибирання зі знищенням 99.9% бактерій та мікробів.
• Система AutoSelect дозволить регулювати об’єм пари, щоб оптимально підібрати режим роботи для різних типів поверхонь, для гігієнічного та безпечного прибирання підлоги.
• Шарнірна основа для чищення забезпечує високу маневреність до 180° для зручності та легкого прибирання у важкодоступних місцях.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання | 15 сек |
| Комплектація | Прямокутна мікрофібра — 1 шт. |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Подача пара | автоматична |
| Цикл роботи | 20 хв |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |