Дриль мережевий BLACK+DECKER, ударний BEH550K
• Потужність 550 Вт, підходяща для домашнього використання.
• Бічна рукоятка для додаткового управління.
• Блокування шпинделя для більшого комфорту і зручності зміни оснащення.
• Компактна і легка.
• Включає в комплект 2 свердла.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 47600 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.07 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Свердло — 2 шт. Додаткова ручка — 1 шт. Валіза — 1 тшт |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Частота обертання 1 швидкість | 2800 об/хв |
| Частота ударів 1 швидкість | 47600 уд./хв |