Дриль мережевий BLACK+DECKER, ударний BEH850K
• Потужність 850 Вт, відповідний для домашнього використання.
• Бічна рукоятка для додаткового управління.
• Блокування шпинделя для більшого комфорту і зручності зміни оснащення.
• Компактна і легка.
• Включає в комплект 6 свердла.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Вага | 3.25 кг |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | Свердло — 6 шт. Додаткова ручка — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 16 мм |
| Наявність удару | є |
| Частота обертання 1 швидкість | 3100 об/хв |