Дриль мережевий BLACK+DECKER, ударний KR8542K
• 2-х швидкісний редуктор - високий крутний момент на
• 1-й передачі, і висока швидкість на 2-ій передачі.
• Литий алюмінієвий корпус редуктора забезпечує оптимальну тепловіддачу і збільшує міцність і термін служби інструменту.
• 13 мм металевий швидкозажимний патрон з автоматичним блокуванням шпинделя для надійного утримання насадки.
• Двигун змінного струму 850 Вт забезпечує збільшену вихідну потужність і крутний момент для виконання самих різних робіт.
• Дискової регулятор швидкості дає можливість вибору потрібної швидкості для більшого контролю.
• Система реверсивних щіток забезпечує максимальну потужність при прямому і зворотному обертанні і зменшує знос щіток.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний крутний момент | 62 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.75 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 50 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бічна ручка — 1 шт. Обмежувач глибини свердління — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1100 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 3100 об/хв |
| Частота ударів 1 швидкість | 52700 уд./хв |