Пилосос акумуляторний BLACK+DECKER PD1420LP
• 14.4 В літієва акумуляторна батарея забезпечує високу потужність протягом усього робочого циклу.
• Високопродуктивний акумуляторний пилосос з вбудованим гнучким шлангом (1.5 м) допоможе Вам підтримувати чистоту навіть у важкодоступних місцях Вашої оселі.
• Інтелектуальний 4-годинний зарядний пристрій.
• Індикатор заряду акумулятора «повідомляє» за 30с до повного розрядження батареї.
• Наявність високопродуктивного двигуна дозволяє розширити можливості пристрою для виконання найширшого кола завдань, пов’язаних з прибиранням будинку.
• Спеціальна щітка для прибирання шерсті з м’яких меблів та килимів додається до комплекту PD1420LP.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи від акумулятора | 12.5 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність всмоктування | 437 Вт |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.56 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.48 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряна потужність | 20 аВт |
| Можливість збирання води | Немає |
| Комплектація | 2-в-1 щілинна насадка/інтегрована щітка — 1 шт., Щітка для прибирання шерсті вихованців — 1 шт. Довга щілинна насадка — 1 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. |
| Швидкість повітряного потоку | 1080 л/хв |