Пилосос акумуляторний BLACK+DECKER WDA320J
• Універсальний акумуляторний пилосос 2-в-1 з можливістю збору рідин з горизонтальних поверхонь.
• Опція збору рідин дає можливість використовувати даний пилосос в ванних кімнатах для збору розлитої води біля душових кабін або пролитих напоїв на кухні.
• Потужний двигун і літієвий акумулятор 10.8 В ємністю в 2.0 Аг забезпечують ефективне прибирання сухого сміття або рідини.
• Тривалість роботи на одному заряді- 12 хв.
• Ергономічний корпус, мінімальна вага в 0.9 кг і бездротова конструкція забезпечують зручність і комфорт при використанні пилососа.
• Висока продуктивність 784 л/хв, велика сила всмоктування в 459 H2O і всмоктувальне сопло великого діаметру забезпечать легке прибирання великих частинок сміття.
• Прозорий пилозбірник (500 мл) контейнерного типу (без мішка), дозволяє стежити за кількістю зібраного сміття і проводити своєчасну очистку.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи від акумулятора | 12 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність всмоктування | 459 Вт |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряна потужність | 18 аВт |
| Можливість збирання води | Да |
| Комплектація | Зарядний пристрій — 1 шт., Настінне кріплення для пилососа — 1 шт. Гумова насадка для збирання рідини — 1 шт. |
| Швидкість повітряного потоку | 784 л/хв |