Пилосос акумуляторний BLACK+DECKER WDC215WA
• Універсальний акумуляторний пилосос з можливістю збору рідин з горизонтальних поверхонь.
• Ідеальне рішення комплексних завдань в прибиранні кухні.
• Опція збору рідин дає можливість використовувати даний пилосос в ванних кімнатах для збору розлитої води біля душових кабін або пролитих напоїв на кухні.
• Потужний двигун і літієвий акумулятор 7.2 В ємністю в 1.5 Аг забезпечують ефективне прибирання сухого сміття або рідини.
• Тривалість роботи 10 хв.
• Ергономічний корпус, мінімальна вага в 0.67 кг і бездротова конструкція забезпечують зручність і комфорт при використанні.
• Висока продуктивність 837 л/ хв, потужна сила всмоктування (334 H2O) та достатньо великий діаметр всмоктувального сопла- всі ці параметри забезпечать легке прибирання, особливо великих частин сміття.
• Завдяки прозорому пилозбірнику (385 мл) контейнерного типу (без мішка), Ви маєте змогу стежити за кількістю зібраного сміття і здійснювати своєчасну очистку.
• Велика кнопка на корпусі пилососу дозволяє легко і швидко від’єднати мішок і фільтр пилозбірника для сухого чи вологого їх очищення.
• Зарядна док-станція для зберігання і зарядки пилососа може бути встановлена горизонтально або закріплена на стіну.
• Індикація процесу зарядки на зарядній док-станції (режими: Заряджається/Зарядження завершене).
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи від акумулятора | 10 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність всмоктування | 334 Вт |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.39 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.67 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряна потужність | 15.5 аВт |
| Можливість збирання води | Да |
| Комплектація | Щілинна насадка — 1 шт., Щітка (жорсткий ворс) — 1 шт. Гумовий скребок для збирання рідин — 1 шт. Зарядна док-станція з настінним кріпленням — 1 шт. Дюбель — 2 шт. Гвинт — 2 шт. |
| Швидкість повітряного потоку | 837 л/хв |