Пилосос автомобільний BLACK+DECKER NVB12AV
• В якості джерела живлення використовується бортова система 12 В автомобіля через наявність в авто розетки.
• Конструкція яка дозволяє легко відєднати від двигуна пилозбірник для очистки.
• Довгий кабель живлення в 5 м надає справжню свободу в прибиранні автомобіля, навіть в багажнику.
• Пилозбірник контейнерного типу.
• Прозорий корпус дозволяє легко контролювати ступінь заповнення для своєчасної очистки.
• Надійна та легка конструкція для швидкої та зручної очистки без вікористання мішків для пилу.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об'єм пилозбірника | 0.31 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Повітряна потужність | 8.5 аВт |
| Гарантійний термін | 24 |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Комплектація | Щілинна насадка — 1 шт., жорстка щітка — 1 шт. |
| Потужність всмоктування | 237 мм/Н2О |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість повітряного потоку | 687 л/хв |