Пилосос автомобільний BLACK+DECKER PV1200AV
• Постійна сила всмоктування та якість фільтрації незалежно від наповненості пилозбірника завдяки спіральній направленості повітря.
• В якості джерела живлення використовується бортова система 12 В автомобіля через наявність в авто розетки.
• Конструкція яка дозволяє легко від’єднати від двигуна пилозбірник для очистки.
• Поворотне сопло, що має 8 фіксованих положень під різними кутами.
• Дозволяє легко прибирати різноманітні поверхні.
• Вмонтовані в сопло щільова насадка та щітка завжди будуть поруч та в разі необхідності допоможуть легко очистити важкодоступні місця в автомобілі.
• Довгий кабель живлення в 5 м надає справжню свободу в прибиранні автомобіля, навіть в багажнику.
• Пилозбірник контейнерного типу.
• Прозорий корпус дозволяє легко контролювати ступінь заповнення для своєчасної очистки.
• Надійна та легка конструкція для швидкої та зручної очистки без використання мішків для пилу.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об'єм пилозбірника | 0.44 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Повітряна потужність | 12.5 аВт |
| Гарантійний термін | 24 |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Комплектація | Вбудована щілинна насадка — 1 шт., Вбудована щітка — 1 шт. Широка щітка — 1 шт. Гнучкий шланг — 1 шт. Сумка для зберігання — 1 шт. |
| Потужність всмоктування | 360 мм/Н2О |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість повітряного потоку | 1060 л/хв |