Колонка портативна акумуляторна BLACK+DECKER BDCSP18N
• Інструмент з ″Універсальна серія 18.0 В Li-Ion″/система взаємозамінних акумуляторів.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга заряджання | 18 В |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Основні | |
| Живлення | Акумулятор |