17 199 ₴
Dewalt DCM563P1 - це акумуляторний кущоріз, який ідеально підходить для стрижки живоплотів, кущів та трави. Він має компактну та легку конструкцію, що робить його зручним у використанні.
Особливості:
Переваги:
Застосування:
Технічні характеристики:
Dewalt DCM563P1 - це чудовий вибір для тих, хто шукає продуктивний, зручний та надійний кущоріз.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 550 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Кущоріз акумуляторний. Аккумулятор 18 В/5 Ач Li-Ion. Зарядний пристрій |
| Максимальний діаметр гілок | 19 мм |
| Тип ножа | з лазерним заточуванням |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Штанга | Немає |
| Поворотна задня ручка | Немає |
| Антивібраційна система | Да |