Кущоріз акумуляторний DeWALT, 18 В, 5 Ач DCMHT563P1
• Компактна і легка конструкція для зниження втоми користувача при обрізанні живоплоту.
• Додаткова D-подібна рукоять для зручного захвату в декількох положеннях (лівою або правою рукою чи зверху).
• Міцні ріжучі двосторонні ножі з лазерним заточуванням із загартованої сталі завдовжки 55 см і кроком 25 мм.
• Робота ножів подвійної дії для збільшення терміну служби.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 550 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Комплектація | Акумулятор — 1 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. |
| Максимальний діаметр гілок | 25 мм |
| Поворотна задня ручка | Немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип ножа | з лазерним заточуванням |
| Штанга | Немає |