17 299 ₴
13 999 ₴
Коса акумуляторна безщіткова DeWALT, 54 В DCM571N
• Швидке косіння – ширина прокошування 38 см для швидкого виконання робіт на великих площах.
• Дозволяє виконувати різні види робіт - все, починаючи від підкошування газону і закінчуючи важкими роботами по очищенню ділянки.
• Високу ефективність забезпечить безщітковий двигун BRUSHLESS з металевим корпусом - який гарантує триваліший термін служби, велику зносостійкість та ефективне використання заряду акумулятору.
• Поставляється з жилкою діаметром 2 мм
• Якщо попереду велика робота з очищення ділянки можна додатково придбати кручену спецжилку діаметром 2.5 мм для швидкого і ефективного підрізання, або використовувати металевий ніж який входить до комплектації інструменту.
• Два діапазони швидкості: низька 0 - 5.100 об/хв та висока 0 - 5.600 об/хв.
• Час роботи на одній зарядці акумулятора 54 В (3 Ач) складає на низький швидкості 46 хвилин, а на високій - 30 хвилин.
• Загальна довжина коси 180 см.
• Зручний плечовий ремінь та спеціальна рукоять зробить Вашу роботу комфортною.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрокоса |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 5600 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 38 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Антивібраційна система | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою. Косильна головка — 1 шт. Косильний ніж — 1 шт. Ремінь — 1 шт. |
| Тип ручки | D-подібна (кільцева) |
| Різальний елемент | Волосінь та ніж |
| Гарантійний термін | 36 |