9 999 ₴
7 999 ₴
Коса акумуляторна безщіткова DeWALT, 18 В DCMST561N
• Li-Ion акумулятор без ефекту пам’яті для простого обслуговування.
• Коса акумуляторна оснащений інноваційним механізмом складання петель, який скорочує довжину на 40% для зручного зберігання і швидкого перенесення.
• Безщітковий мотор-редуктор, що забезпечує більший крутний момент і підтримує швидкість різання під навантаженням.
• Автономність.
• Невелика вага.
• Простота в експлуатації і обслуговуванні (немає паливних сумішей, фільтрів і т.п.).
• Відсутність вихлопних газів.
• Модель має автоматичну подачу волосіні.
• Ширина косіння 36 см, яка може швидко і чисто очищати ділянки, а конструкція складного вала полегшує зберігання цієї коси, коли він не використовується.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрокоса |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 36 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Різальний елемент | Леска |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Тип ручки | з додатковою ручкою |
| Гарантійний термін | 36 |