


13 334 ₴
Пила ланцюгова акумуляторна безщіткова DeWALT, 18 В DCM565N
• Запатентована конструкція безщіткового двигуна забезпечує високу продуктивність.
• Гарантована професійна продуктивність - на одній зарядці базового акумулятору виконується до 70 різів.
• Система плавного пуску інструменту за рахунок інноваційного вимикача.
• Автоматична подача мастила.
• Прогумована рукоятка для комфорту та зменшення вібрації.
• Додаткова рукоять для зручної роботи та впевненого керування.
• Ланцюг 3/8“ та 30 см робоча шина виробництва OREGON. Безключова підтяжка та регулювання ланцюга.
• Система “миттєвого гальмування” у екстремальних випадках (зупинка ланцюга менш ніж за 1 сек).
• Автоматичне змащування ланцюга - скорочення технічного обслуговування.
• Безключова натяжка ланцюга і затягування шини – швидке і зручне для користувача регулювання.
• Мала вага, що складає менше 4 кг.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 300 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 7.3 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Антивібраційна система, гальм ланцюга, Автоматичне мастило ланцюга, Плавовий пуск |