17 744 ₴
14 384 ₴
Пила ланцюгова акумуляторна безщіткова DeWALT, 54 В XR FLEXVOLT DCMCS574N
• Металеві опорні шипи краща підтримка під час усіх видів різання.
• Oregon шина та ланцюг (ланцюг на 62 ланки) - швидкий та ефективний різ, потужність аналогічна бензиновим пилкам.
• Екстрене гальмо ланцюга - надійний механізм швидко зупиняє ланцюг і допомагає запобігти травмам.
• Новий механізм автозмащення - покращений і надійний, низьке споживання мастила.
• Ергономічна рукоятка - підвищений комфорт. Використовуйте
• протягом тривалого часу без втоми.
• Змінні аксесуари: DT20687 - 45 см шина/ланцюг, DT20688 - ланцюг на 62 ланки.
• Ключове натягування ланцюга - надійне утримання та фіксація шини, професійне виконання.
• Безщітковий двигун - покращена потужність і час роботи.
• Висока продуктивність різання 2.7 к.с. (DCMCS574) > 40 см3 (еквівалент потужності).
• Спеціальне пакування для зберігання та транспортування (версія DCMCS574X1).
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 450 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Гальмо ланцюга, Автоматичне мастило ланцюга, Металічний зубчастий упор |