Кущоріз акумуляторний BLACK+DECKER, 36 В BCHTS3625L1
• Бездротовий комфорт - відсутність небезпеки обрізки кабелю і відсутність шкідливих викидів.
• Конструкція для оптимальної роботи та безпеки експлуатації.
• Зручна рукоятка для простоти використання і оптимального управління.
• Наконечник шини - пила SAW BLADE для роботи з гілками діаметром до 35 мм, система миттєвої зупинки полотна, система Power Command для роботи зі складними чагарниками (″вибухова потужність″).
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 550 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга | 36 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Комплектація | Аккумулятор 36 В/2.5 Ач. Зарядний пристрій. Прогумовані вставки на ручках |
| Максимальний діаметр гілок | 22 мм |
| Поворотна задня ручка | Немає |
| Тип акумулятора | Li-lon |
| Тип ножа | кусторез |