Кущоріз електричний BLACK+DECKER, 0.42 кВт BEHT201
• Кущоріз Black + Decker призначений для обробки і підрівнювання живоплотів, а також невеликих або колючих чагарників.
• Інструмент оснащений шиною 450 мм з гострими ножами, розробленими з застосуванням лазерної технології та алмазної обробки.
• Потужний 0.42 кВт мотор відмінно справляється з навантаженнями, працює від побутової електромережі 220 В.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Довжина ножів | 45 см |
| Максимальний діаметр гілок | 16 мм |
| Потужність двигуна | 0.42 кВт |
| Поворотна задня ручка | Немає |
| Тип ножа | кусторез |
| Штанга | Немає |