



6 609 ₴
Кущоріз електричний BLACK+DECKER, 0.65 кВт, довжина ножа 60 см BEHTS551
• Ніж довжиною 60 см легко ріже гілки діаметром до 25 мм.
• Додаткове пильне лезо на кінці ножа дозволяє зрізати гілки діаметром до 35 мм на висоті до 3 метрів.
• Компактний і ергономічний дизайн забезпечив зменшення ваги до 10%, в порівнянні з виробами попередньої лінійки, що знижує стомлюваність оператора під час стрижки.
• Вам не потрібно мати два інструменти.
• Обрезиненна поворотна ручка дозволяє комфортно працювати в горизонтальній і вертикальній площинах.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Довжина ножів | 60 см |
| Максимальний діаметр гілок | 25 мм |
| Потужність двигуна | 0.65 кВт |
| Поворотна задня ручка | Да |
| Тип ножа | кусторез |
| Штанга | Немає |