Пила ланцюгова електрична BLACK+DECKER, 2.0 кВт CS2040
• Пила ланцюгова електрична, номінальні обороти 6500 об/хв, ланцюг з малою віддачею для чистих і швидких пропилов вологою і сухої деревини.
• Миттєвий гальмо (менш 0.15 сек), антивібраційна система, вібрація 5.5 м/с2, звуковий тиск 85.7 дБ (A)/шум 102.1 дБ (A).
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.06 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Кількість обертів | 6500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 12.5 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип товару | Електропила ланцюгова |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Гальмо ланцюга, Антивібраційна система, Автоматичне змащення ланцюга |