Тример електричний BLACK+DECKER, 0.55 кВт BESTE630
• Завдяки потужності 550 Вт і ширині косіння 30 см цей тример гарантує оптимальну ефективність.
• Він оснащений технологією POWERCOMMAND.
• Натискання кнопки триммера POWERCOMMAND автоматично подає жилку, щоб ви могли постійно використовувати свій інструмент, що не налаштовуючи котушку.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Тип | Тример |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 30 мм |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Гарантійний термін | 24 |
| Різальний елемент | Леска |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | телескопічна |
| Комплектація | Комплект кріпильних елементів — 1 шт. |
| Тип ручки | пістолетна |
| Штанга | Да |