Тример електричний BLACK+DECKER, 0.35 кВт GL360SB
• Тример GL 360SB - це інструмент, призначений для обробки країв газону і скошування трави.
• Легко впорається з роботою в важкодоступних місцях. Натискання головки об землю провокує подачу жилки. Ергономічні рукоятки забезпечують повний контроль над інструментом в процесі роботи.
• Має нижнє положення електродвигуна.
• Тример GL 360SB оснащений вбудованою вентиляцією, захисним кожухом, подвійною ізоляцією, надійним кабельним затиском і зручно розташованої кнопкою пуску.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 11500 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 25 мм |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Гарантійний термін | 24 |
| Різальний елемент | Леска |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | цілісний корпус |
| Комплектація | Комплект кріпильних елементів — 1 шт. Волосінь та котушка — 1 шт. |
| Тип ручки | з додатковою ручкою |
| Штанга | Да |