



10 557 ₴
7 706 ₴
Пила ланцюгова акумуляторна BLACK+DECKER, 18 В, 2 Ач, шина 25 см GKC1825L20
• Покращена ергономіка - оптимізований баланс і зручна рукоятка для більшого комфорту.
• Літій-іонна акумуляторна батарея - батарея з підвищеним зарядом і тривалістю роботи на 30%.
• Довжина шини 25 см.
• Приблизно 220 x 3.5 см порізи на заряд батареї.
• Натяг ланцюга без інструмента - швидка і проста установка і регулювання ланцюга.
• Проста масляна система без витоків.
• Легка пила для простоти використання і маневреності.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 250 мм |
| Об'єм масляного бака | 50 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 3.5 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Акумулятор (2 А·год), Зарядний пристрій, Шина, Ланцюг Oregon, Ключ-викрутка |
| Особливості | Автоматичне змащення ланцюга, SDS-система |