
19 697 ₴
Пила ланцюгова акумуляторна BLACK+DECKER, 36 В GKC3630L25
• Високопродуктивна акумуляторна ланцюгова пила BLACK + DECKER, являє собою сучасний високотехнологічний інструмент, наявність якого дозволить істотно спростити виконання робіт по розпилюванню.
• Оснащення акумулятором надає можливість використовувати інструмент в будь-якому місці, де в цьому виникла необхідність.
• Його заряду вистачає на тривалий час автономного використання.
• У комплекті поставляється інструкція, чохол для шини, який дозволить забезпечити безпечне зберігання і транспортування, а також зарядний пристрій.
• Наявність спеціалізованого щитка для рук забезпечує безпечні умови оператора інструменту.
• Це супроводжує наявність запобіжника.
• Також забезпечили можливість візуально контролювати рівень масла.
• Це дозволить його своєчасно додавати, що продовжить термін служби акумуляторної пилки.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.21 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 300 мм |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Акумулятор, Зарядний пристрій, Шина, Ланцюг Oregon, Ключ-викрутка, Чохол для шини |
| Особливості | Гальмо ланцюга, автоматичне змащення ланцюга |