10 999 ₴
8 699 ₴
Акумуляторна батарея DeWALT 18 В XR Li-lon 5 Ач DCB184P2
• Технологія XR Li-Ion Battery пропонує збільшений час роботи та оптимізоване енергоспоживання для швидкого завершення роботи.
• Відсутність ефекту пам’яті та практично відсутність саморозряду для максимальної продуктивності та меншого часу простою.
• Акумуляторна батарея DEWALT також сумісна з більш ніж 250 акумуляторними інструментами DeWALT 18 XR Li-lon.
• Світлодіодний індикатор заряду акумулятора.
• Поставляється нобором із 2 батарей DCB184 XR Li-lon.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR DCB184 — 2 шт. |
| Світлова індикація | Да |