Зарядний пристрій DeWALT DCB1104
• Заряджає батареї: 10.8, 12, 18 XR Li-Ion.
• Струм зарядки: 4 А.
• Заряджає акумулятор DCB183 2 Аг до 80% ємності менш ніж за 30 хвилин.
• Діагностика із світлодіодною індикацією.
• Новий індикатор стану заряду показує, коли акумулятор заряджено на 80%, а окремий індикатор показує заряд понад 80%.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Напруга зарядки | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 4 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Час заряджання | 30 хв |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |