Аератор електричний STIGA, 1.5 кВт SV415E
• Конструкція і потужний електричний двигун роблять цей аератор оптимальним пристроєм для догляду за присадибними територіями.
• Двадцять гострих ножів, які легко видаляють старий дерен, прорізають глибокі борозни і дозволяють воді і повітрю надходити до кореневої системи трави, забезпечуючи «дихання» кореневої системи.
• 44 пружини дозволяють вичісувати газон протягом усього сезону.
• Центральне регулювання глибини аерації одним важелем.
• Транспортне положення, що дозволяє легко пересувати аератор між робочими зонами
• Великий обсяг збірки.
• Рухомий фіксатор кабелю, що забезпечує зручність в роботі і виключає його попадання під ножі.
• Великі передні і задні колеса, забезпечують плавність ходу і чудову маневреність, як в роботі так і при транспортуванні.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий |
| Колеса передні/задні | 140 ⁄ 160 мм |
| Комплектація | Робочий вал (cкарифікація й аерація) — 2 шт. Травозбірник — пластиковий — 1 шт. Комплект кріпильних елементів — 1 шт. |
| Корпус | пластиковий |
| Потужність двигуна | 1.5 кВт |
| Робочий інструмент | 2 змінні вали, 20 ножів/44 пружини |
| Травозбірник | пластиковий |
| Ширина аерації | 38 см |