Коса бензинова STIGA, 1.55 кВт BC555B
• Розроблено для використання на великих площах комунальними підприємствами.
• Бензиновий 2-х тактний двигун, потужністю 1.55 кВт легко впорається з високою травою і бур’янами.
• Довгу роботу коси забезпечує надійний двигун, що розвиває 9500 оборотів в колінчастому валу в хвилину, великий маховик охолоджуючої двигун під час роботи і великий бак для пального.
• Електронний модуль запалювання допомагає легко завести косу в будь-яких умовах.
• Також новий модуль оптимізує роботу двигуна, що позитивно впливає на витрату палива.
• За рахунок великого обсягу двигуна, коса має високий крутний момент в діапазоні середніх і високих обертів, що позитивно відбивається на економії палива і продуктивності в роботі.
• Суцільний металевий вал приводу товщиною 8 міліметрів, створює мінімальну вібрацію.
• Ортопедичний ремінь на два плеча створює додатковий комфорт для роботи.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 45 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 36 |
| Різальний елемент | Волосінь та ніж |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм двигуна | 51.7 куб.см |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Антивібраційна система | Ні |
| Тип ручки | U-подібна (велосипедна) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Косильна головка — 1 шт. Косильний ніж — 1 шт. Ремінь на 2 плеча — 1 шт. Ключ-викрутка — 1 шт. Комплект кріпильних елементів — 1 шт. |