Коса бензинова STIGA, 1.2 кВт BC740B
• Коса бензинова призначена для професійного використання комунальними підприємствами, роботою в лісових господарствах.
• Ергономічні органи управління забезпечують повний комфорт і контроль роботи коси в будь-яких умовах.
• Нова система кріплень, дозволяє легко і швидко регулювати нахил ручки, залежно від росту оператора.
• Спеціально розроблений комплекс інноваційних рішень дозволяє збільшити продуктивність інструменту.
• Інноваційна система EEM (електронне управління двигуном) полегшує запуск, так як двигун має електричне управління, і електронну дросельну заслінку.
• Завдяки цьому момент старту відбувається швидко і просто, а під час роботи коса використовує менше пального без втрати продуктивності.
• Завдяки електронному управлінню карбюратором, вдалося досягти кращої ефективність використання пального і зменшити його споживання на 20% по відношенню до попередніх моделей.
• Електронний модуль запалення оптимізує імпульси току під час роботи коси, що позитивно відображається на плавності роботи двигуна і ефективності використання пального.
• Спеціальний ремінь на два плеча забезпечує високий комфорт і ідеальний розподіл ваги.
• Якісні косильні аксесуари забезпечують кращий результат і надійність.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 9200 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 43 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 36 |
| Різальний елемент | Волосінь та ніж |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм двигуна | 35.3 куб.см |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Антивібраційна система | Ні |
| Тип ручки | U-подібна (велосипедна) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Косильна головка — 1 шт. Косилмний ніж — 1 шт. Ремінь на 2 плеча — 1 шт. Ключ-викрутка — 1 шт. Комплект кріпильних елементів — 1 шт. |