Коса бензинова STIGA, 1.5 кВт BC750B
• Коса бензинова призначена для професійного використання комунальними підприємствами, роботою в лісових господарствах.
• Інноваційна система EEM (електронне управління двигуном) полегшує запуск, так як двигун має електричне управління, і електронну дросельну заслінку.
• Завдяки цьому момент старту відбувається швидко і просто, а під час роботи коса використовує менше пального без втрати продуктивності.
• Завдяки електронному управлінню карбюратором, вдалося досягти кращої ефективність використання пального і зменшити його споживання на 20% по відношенню до попередніх моделей.
• Спеціальний дисплей, що розміщений на штанзі коси, дозволяє користувачу контролювати робочі обороти двигуна, час роботи і отримувати інформацію щодо справності роботи коси.
• Електронний модуль запалення оптимізує імпульси току під час роботи коси, що позитивно відображається на плавності роботи двигуна і ефективності використання пального.
• Спеціальний ремінь на два плеча забезпечує високий комфорт і ідеальний розподіл ваги.
• Якісні косильні аксесуари забезпечують кращий результат і надійність під час роботи.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 45 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 36 |
| Різальний елемент | Волосінь та ніж |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм двигуна | 44.8 куб.см |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип ручки | U-подібна (велосипедна) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Косильна головка — 1 шт. Косильний ніж — 1 шт. Ремінь на 2 плеча — 1 шт. Ключ-викрутка — 1 шт. Комплект кріпильних елементів — 1 шт. |