Кущоріз бензиновий STIGA, 0.65 кВт HT525
• Ідеально підходять для садової та ландшафтної діяльності, для користувачів з високими вимогами до якості.
• Система полегшеного запуску з праймером.
• Ефективна багатоточна антивібраційна система дозволяє знизити навантаження на руки оператора.
• Високоякісні ножі лазерного різання допускають велике навантаження.
• Довговічні ножові смуги з точною підгонкою поверхонь.
• Поворотна багатофункціональна рукоятка з фіксацією в 3 положеннях.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бензиновий кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм паливного бака | 0.26 л |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Довжина ножів | 60 см |
| Максимальний діаметр гілок | 27 мм |
| Потужність двигуна | 0.65 кВт |
| Номінальні оберти | 10500 об/хв |
| Поворотна задня ручка | Да |
| Тип ножа | Двухсторонний |
| Штанга | Немає |