9 299 ₴
Кущоріз-ножиці акумуляторні (2в1) STIGA, 10.8 В SGM102AE
• Маленький і простий у використанні акумуляторний інструмент STIGA SGM102AE включає в себе 2 функції для повсякденної роботи в саду: 16-кусково кущова лезо для обрізки невеликих живоплотів і дерев, що виконують точну обробку.
• 8 мм трав’яний клинок для завершення обробки будь газонної кордону.
• Телескопічну ручку можна придбати окремо.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга | 10.8 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Комплектація | Акумулятор — 1 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Насадка- кущоріз — 1 шт. Насадка — ножиці — 1 шт. |
| Максимальний діаметр гілок | 8 мм |
| Поворотна задня ручка | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип ножа | Подвійний |
| Штанга | Немає |