Пила ланцюгова бензинова STIGA, 1.9 кВт CS545
• Бензинова пилка STIGA cs 545 підійде для користувачів із середнім обсягом роботи.
• 2-х тактний двигун, потужність 1.9 кВт легко впорається з обрізанням дерев у саду, роботою на будівництві або заготівлею дров на зиму.
• Довгу роботу пили забезпечує надійний двигун, що розвиває 12 000 оборотів у колінчастому валу за хвилину.
• Електронний модуль запалювання оптимізує силу іскри на свічці для максимально ефективного використання пального.
• Великий паливний бак з мірним віконцем робить роботу довгою та автономною.
• Без ключового зняття кришки фільтра полегшує виконання робіт з обслуговування пилки.
• Бічний натяг ланцюга, металевий зубчастий упор, металеві амортизатори - всі ці переваги у новій пилці.
• Двигун забезпечує необхідну потужність для комфортної і тривалої роботи, при цьому підтримуючи низький рівень викидів і низьке споживання пального.
• Двигун вилитий із сплаву з магнію та алюмінію, що забезпечує високий ресурс, надійність і швидке охолодження.
• Регульований масляний насос дозволяє дозувати рівень подачі мастила на пильну гарнітуру, що позитивно впливає на термін її експлуатації.
• Без ключовий доступ до повітряного фільтра, полегшує його очищення і заміну без додаткових інструментів.
• Ключ викрутка знаходиться завжди під рукою - в ручці пили.
• Рівень пального в баку легко контролювати завдяки прозорому вікну бака.
• Ергономічна м’яка ручка і пружинна система амортизаторів забезпечують зниження вібрацій і підвищений комфорт.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 400 мм |
| Кількість обертів | 12000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Бензопила ланцюгова |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 42.4 куб. см |
| Ємність паливного бака | 490 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Ключ-викрутка |
| Особливості | Антивібраційна система, Гальмо ланцюга, Бічний натяг ланцюга, Металевий зубчастий упор, Автоматичне змащення ланцюга |