Пила ланцюгова бензинова STIGA, 2 кВт SP466-38
• Надійний і потужний, ефективний і надійний. Stiga SP466-38 бензопила - це сильне рішення, що дозволяє з мінімальними зусиллями відрізати деревину і пиломатеріали, насолоджуючись робочим часом і швидко закінчив завдання.
• Бензопила: з двигуном 2 кВт.
• Система різання: пила Stiga SP 466-38 оснащена 15-дюймовим (38 см) баром і високоякісної ланцюгом.
• Швидкість ланцюга: вона може досягати швидкості 23.1 м/с.
• Магній-картер: він забезпечує міцність, легкість і більш швидке охолодження.
• Циліндр-поршень: нова технологія, призначена для зниження витрати палива.
• Колінчастий вал: конкретна конструкція дає менше структурного напруги на бензопилу.
• Екстра-комфорт: ключ та інструмент для викрутки зручно розташовані під задньою рукояткою.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Бензиновий 2-х тактний |
| Довжина шини | 38 см |
| Комплектація | Шина Oregon. Цепь Oregon. Ключ-викрутка |
| Потужність двигуна | 2 кВт |
| Об'єм двигуна | 46.5 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.26 л |
| Об'єм паливного бака | 0.47 л |
| Швидкість ланцюга | 23.1 м/с |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Крок ланцюга | 0.325" |