Пила ланцюгова електрична STIGA, 1.8 кВт CS118c-35
• Коли справа доходить до обрізки вашого саду і обробки жорстких колод, електропила CS118c_35 спрощує все завдяки потужному двигуну 1.8 кВт і високоякісній шині та ланцюгу Oregon 35 см.
• Для вашої повної безпеки ручне гальмо ланцюга бензопили припиняє роботу за мить і автоматично відпускає гальмо ланцюга за сильної віддачі.
• CS118c_35 також простий у використанні завдяки зручному автоматичному масляному насосу і наявності вікна для перевірки рівня оливи.
• А швидким поворотом гвинта можна швидко відрегулювати ланцюг до потрібного натягу.
• Просто підключіть, увімкніть і працюйте!
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 350 мм |
| Об'єм масляного бака | 180 мл |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Електропила ланцюгова |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Гальмо ланцюга, автоматичне змащення ланцюга |