Пила ланцюгова електрична STIGA, 2.2 кВт CS122c-40
• Завдяки надпотужному двигуну 2.2 кВт і високоякісної шині і ланцюга Oregon 40 см, CS122c_40 легко прорізає товсті гілки і колоди.
• Крім того, завдяки інноваційній системі, яка потребує інструментів, натяг ланцюга ніколи не був таким швидким і легким, і вам навіть не потрібно торкатися до пилки.
• Щоб захистити вас під час роботи, електропила оснащена ручним гальмом ланцюга.
• Гальмо зупиняє бензопилу за частки секунди і автоматично відпускає гальмо ланцюга, коли віддача особливо велика.
• Щоб зробити вашу роботу ще простіше, CS122c_40 оснащений зручним автоматичним масляним насосом і доступним вікном рівня масла.
• Все це становить швидкий, безпечний і зручний сеанс роботи з електропилкою - кожного разу.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 400 мм |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Електропила ланцюгова |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Гальмо ланцюга, SDS-система, Автоматичне змащення ланцюга |