Снігоприбирач бензиновий STIGA WS 210, 4.4 кВт ST4262P
• STIGA ST4262P - це надійна двох-ступінчаста снігоприбиральна машина здатна за один прохід прибрати сніг на ширині 62 см.
• Потужний бензиновий двигун STIGA WS 210 з легкістю зможе очищати сніг на середніх і великих ділянках.
• Електричний стартер допоможе легко завести двигун потужністю 4.4 кВт.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Ні |
| Загальні | |
| Максимальна глибина снігу | 51 мм |
| Вага | 90 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підігрівання ручок | Немає |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Бензиновий, STIGA WS 210 |
| Діаметр шнека | 30 см |
| Диференціал | Немає |
| Колеса | 146-6, протектор Snow Hog |
| Кількість передач | механіка, 6 вперед/2 назад |
| Комплектація | Комплект кріпильних елементів |
| Максимальна дальність викидання снігу | 10 м |
| Потужність двигуна | 4.4 кВт |
| Номінальні оберти | 3600 об/хв |
| Привод руху (самохідна) | Да |
| Тип снігоприбирача | двоступеневий |
| Тип шнека | зубчастий |
| Трансмісія | фрикційний диск |
| Керування дальністю викиду | вручну з панелі оператора |
| Керування напрямком викиду | вручну з панелі операт,190° |
| Фара | Немає |
| Ширина захоплення снігу | 62 см |
| Електростартер | Да |