Снігоприбирач бензиновий STIGA WS 300, 6.2 кВт ST5266P_TRAC
• STIGA ST5266P- це надійна двох-ступінчаста снігоприбиральна машина здатна за один прохід прибрати сніг на ширині 66 см.
• Потужний бензиновий двигун STIGA WS 300 з легкістю зможе очищати сніг на середніх і великих ділянках.
• Електричний стартер допоможе легко завести двигун потужністю 6.2 кВт.
• Включивши світлодіодні фари Ви зможе працювати і при поганому освітленні.
• З підігрівом ручок управління Вам не страшні сильні морози.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Так |
| Загальні | |
| Максимальна глибина снігу | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підігрівання ручок | Да |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Бензиновий, STIGA WS 300 |
| Діаметр шнека | 37.5 см |
| Диференціал | Немає |
| Колеса | гусеничні, Artic-Trac |
| Кількість передач | механіка, 6 вперед/2 назад |
| Комплектація | Один комплект кріпильних елементів. Один очисний лопатка |
| Максимальна дальність викидання снігу | 12 м |
| Потужність двигуна | 6.2 кВт |
| Номінальні оберти | 3600 об/хв |
| Привод руху (самохідна) | Да |
| Тип снігоприбирача | двоступеневий |
| Тип шнека | зубчастий |
| Трансмісія | фрикційний диск |
| Керування дальністю викиду | вручну з панелі оператора |
| Керування напрямком викиду | вручну з панелі оператор190° |
| Фара | Да |
| Ширина захоплення снігу | 66 см |
| Електростартер | Да |